Będąc już "dużą dziewczynką" poczułam ZEW. Zaraziłam się. Postanowiłam spróbować. Najpierw pojedynczo, potem całymi stadami. W ten sposób poznawałam nowe techniki rękodzielnicze. Nadal jest wiele takich, które pozostają dla mnie tajemnicą. Być może kiedyś po nie sięgnę. Póki co cieszę się tymi które zmam, zgłębiam je i... nieustannie żałuję, że mam dla nich tak mało czasu!

Każdą chwilę poświęcam na pasję! Witam Cię w moim rękodzielniczym świecie przyjemności :)

piątek, 25 października 2013

Teraz już w komplecie!

Wczoraj eFek przypomniał mi, że mam zaległości blogowe ;) Tzn. zupełnie mi z głowy wyleciało, że jeszcze nie pokazałam co stworzyłam "do kompletu" ;) Wiem, że nie wszystko co stworzyłam już tu pokazałam, jakoś nie mam natchnienia na pewne rzeczy... No, ale ten drobiazg mogę pokazać ;) Zdjęcia miałam już dawno zrobione, a czemu ich tu nie pokazałam... to jest zagadka ;P

Był więc trzy miesiące temu brelok z literką "F". Spodobał mi się, ale kilka ładnych tygodni zajęło mi znalezienie odpowiedniego momentu na wykonanie drugiego - do kompletu - dla siebie :) Powstał z tej samej włóczki, a żeby nadać mu bardziej dziewczyńskeigo charakteru, literka otrzymała towarzystwo.

Taki efekt - można podziwiać i wzdychać :D
A to już oba razem. Jakoś się nie załapały na wspólną sesję, ale w takim kolażu chociaż... ;)
 A przy moim kluczyku razem z breloczkiem wisi kapsel z Tymbarka. Historia tego kapsla jest taka, że kupiłam go razem z samochodem :D Nie miałam serca go wyrzucić, więc od trzech lat jeździł ze mną. Niedawno zawisł przy kluczyku :) Napisu z kapsla komentować chyba nie trzeba :)


Pięknego dnia Wam życzę i wspaniałego rozpoczęcia weekendu :)


3 komentarze:

  1. Uch, ach, och... Wedle życzenia. ;)
    A tak serio - bardzo przyjemne breloki. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne :) A kapselek ma długą żywotność jak widać i nieźle się trzyma (też mam słabość do Kapsli - mój piesek ukochany się tak nazywa :) i też czasem ze mną jeździ...)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli poświęcisz mi chwilkę i napiszesz komentarz :)