Będąc już "dużą dziewczynką" poczułam ZEW. Zaraziłam się. Postanowiłam spróbować. Najpierw pojedynczo, potem całymi stadami. W ten sposób poznawałam nowe techniki rękodzielnicze. Nadal jest wiele takich, które pozostają dla mnie tajemnicą. Być może kiedyś po nie sięgnę. Póki co cieszę się tymi które zmam, zgłębiam je i... nieustannie żałuję, że mam dla nich tak mało czasu!

Każdą chwilę poświęcam na pasję! Witam Cię w moim rękodzielniczym świecie przyjemności :)

piątek, 15 listopada 2013

Czas na przerwę...

I tak się jakoś stało, że chmury nad moją głową się rozwiały całkowicie, a ja muszę odłożyć kanwę na półkę. Jestem jej wdzięczna za to, że się mną zaopiekowała kiedy w głowie miałam mętlik ;) Na tę chwilę moje postępy wyglądają tak:Ciąg dalszy nastąpi... ale nie tak od razu.
Teraz plan jest taki, że zabieram się za regularne pisanie pracy magisterskiej, a w między czasie będę realizowała szydełkowe zamówienie (dziś przyszła włóczka, można brać się do pracy ;))

Jednak ta kilkudniowa przygoda z "Kobietą..." na nowo rozbudziła moje zamiłowanie do krzyżyków, więc będę starała się przeplatać te dwie znane mi techniki ;) 

A w czasie, kiedy moje działania "wytwórcze" (wg założeń) trochę zwolnią, postaram się nadrobić zaległości i pokazać to co od dawna jest już zrobione, ale jakoś tak zapomniało się pokazać ;)

Tymczasem życzę Wam udanego weekendu :) 

5 komentarzy:

 1. jestem bardzo ciekawa końcowego efektu haftu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że chmury zniknęły, szkoda jednak, że odkładasz haft na półkę. Długo będę musiała czekać na efekt końcowy :( Pokazuj zatem swoje szydełkowe cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. trochę szkoda, bo dobrze Ci szło a do końca bardzo daleko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tylko nie porzucaj jej na długo dobrze??? Nie to żebym Ci życzyła kolejnych chmur nad głową ale bardzo lubię patrzeć na Twoje krzyżykowanie

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada sie interesujaco :)))
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli poświęcisz mi chwilkę i napiszesz komentarz :)