Będąc już "dużą dziewczynką" poczułam ZEW. Zaraziłam się. Postanowiłam spróbować. Najpierw pojedynczo, potem całymi stadami. W ten sposób poznawałam nowe techniki rękodzielnicze. Nadal jest wiele takich, które pozostają dla mnie tajemnicą. Być może kiedyś po nie sięgnę. Póki co cieszę się tymi które zmam, zgłębiam je i... nieustannie żałuję, że mam dla nich tak mało czasu!

Każdą chwilę poświęcam na pasję! Witam Cię w moim rękodzielniczym świecie przyjemności :)

czwartek, 26 grudnia 2013

WOjtek Śpiewaczek, czyli króliczek bardzo świąteczny!

W zeszłym roku uważnie obserwowała udział blogowych znajomych w wielkim graniu. Przecież wszyscy gramy - do końca świata i o jeden dzień dłużej! Rok temu nie miała jeszcze możliwości ofiarowania czegoś z serducha własnymi rękoma stworzonego, ale postanowiłam, że koniecznie nadrobię to w czasie kolejnego Finału. I właśnie teraz nadszedł ten moment!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czasie 22 finału zbiera fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

źródło
Ja wspieram tegoroczny finał razem z WOjtkiem ŚPiewaczkiem!

WOjtek jest króliczkiem, który powstał w trakcie świąt Bożego Narodzenia, dlatego uważa się za bardzo świąteczne zwierzątko, które w sam raz nadaje się do niesienie Świątecznej Pomocy ;)


Jego kolorowe ciałko wykonane zostało z włóczki bawełnianej, oczka ma bezpieczne, zaciskowe. W jego ciałku pięknie dźwięczy dzwoneczek, dzięki któremu zyskał swój przydomek - ŚPiewaczek. Również jego uszka wydają szeleszczące odgłosy, które na pewno zainteresują małego odkrywcę.Króliczek jest zabawką kolekcjonerską, jednak został wykonany z dużą dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo w przypadku gdyby trafił w całkiem malutkie rączki :)Razem z WOjtkiem serdecznie zapraszamy do licytacji i wsparcia Orkiestry. Każdy grosz się liczy, każda złotówka niesie pomoc dla najmłodszych i najstarszych!


Licytacja odbywa się TUTAJ - KLIK!1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło jeśli poświęcisz mi chwilkę i napiszesz komentarz :)